Скарби рідного краю

Переможці конкурсу в номінації «Художнє різьблення по дереву»

ІІ місце–Винерський Микола, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст., Зубчик І.Б.

Переможці конкурсу в номінації «Гончарство, художня кераміка, біомозаїка»

ІІ місце– Думенко Анастасія, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст., Зубчик І.Б.


Переможці конкурсу в номінації «Бісероплетіння, вишивка бісером»

ІІІ місце– Опар’єнко Вероніка, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст., Алдошина В.В.


Переможці конкурсу в номінації «Квілінг»

ІІ місце–Тарганчук Оксана, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст., Тарганчук О.О.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Підсумки районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року 2017"
Відповідно до плану всеукраїнських масових заходів відділу освіти Києво-Святошинської РДА і Києво-Святошинського районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та з метою привернення уваги школярів до проблеми охорони птахів та їх природних біотопів шляхом поширення знань та пропаганду охорони певного виду птахів протягом вересня - жовтня 2017 року проведено природоохоронну акцію «Птах року 2017». Українським товариством охорони птахів птахом 2017 року обрано канюка звичайного. В акції взяли участь 9 загальноосвітніх закладів району та гуртки РЦЕНТУМ. В ході акції було проведено просвітницьку та пропагандистську роботу, вивчено біологію гніздування птаха, досліджено вплив господарської діяльності людини на чисельність цього виду. На підставі аналізу поданих матеріалів та висновків журі переможцямиакції «Птах року 2017 – канюк звичайний» визнані: ІІІ місце: - учнівський колектив Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Підсумки районного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"
Номінація «Стилізована ялинка» ІІІ місце: - Шевчук Давід, учень Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.; - Крамар Владислав, учень Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Номінація «Новорічна композиція» Номінація «Новорічний вінок» ІІ місце: - Калениченко Вікторія, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце: - Скульська Аліса, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Номінація «Новорічна форм-робота» І місце: - Голдованський Григорій, учень Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ місце: - Лепська Вікторія, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце: - Сергієнко Валерія, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.; - Кузьменко Злата, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Номінація «Новорічна картина, колаж» І місце: - Поліщук Христина, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.; - Кучеренко Анастасія, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.; - Опарʼєнко Вероніка, учениця Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


НАКАЗ

16 травня 2017 року № 75

Про підсумки роботи з обдарованими дітьми

та учнівською молоддю

на кінець 2016 – 2017 навчального року

У 2016/2017 навчальному році робота з обдарованими дітьми та учнівською молоддю проводилася відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки від 10.11.2014 р. №1287 «Про затвердження Положення про наукові товариства учнів» (Зареєстровано в Міністерствіюстиції України 25 листопада 2014 р. за № 1495/26272), наказу відділу освіти Києво – Святошинської районної державної адміністрації від 25 червня 2015 року № 241 «Про затвердження Положення про наукове товариство учнів Києво – Святошинського району», річного плану роботи відділу освіти, школи на 2016/2017 навчальний рік.

Робота педагогічного колективу проводилася за програмою виявлення та підтримки талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальних та творчих здібностей учнів. Так обдарованих дітей у школі залучали до пошукової роботи, де вони могли показати свої індивідуальні можливості та здібності. Для розвитку творчих здібностей учнів були проведені предметні олімпіади, дитячі конкурси, фестивалі, спортивні змагання, а також дітей залучали до гурткової роботи на базі школи та будинку культури, за бажанням у інших місцях.

У 2016-2017 навчальному році вчителями здійснені такі заходи:

- проведено шкільний етап предметних олімпіад із базових дисциплін;

- участь у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад із базових дисциплін;

- проведено шкільні конкурси та виставки творчих робіт учнів, які були спрямовані на виявлення та самоаналіз обдарованих дітей;

- участь в районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах та акціях;

- забезпечено роботу шкільних гуртків, курсів за вибором та факультативів, враховуючи побажання учнів;

- забезпечено інформування досягнень учнів на офіційному сайті, де гуртківці також вчаться завантажувати інформацію;

- впроваджується проектна діяльність:

Вчитель Класи Напрями роботи
Гуртки
1 Бернацька В.В. 8-9 класи Гурток патріотичного виховання «Патріотика»
2 Іванько Я.Л. 5-10 класи Історичний гурток «Знай наших»
3 Козачок М.Л. 1-8 класи Образотворче мистецтво «Веселка»
4 Штомпіль О.В. 8-9 класи Інформатика «Інформ»
Курси за вибором
1 Терещенко О.М. 8-А, 8-Б Математика «Історія розвитку математики»
2 Буцій О.Я. 6 Географія культури Європи
3 Кукуріка Л.А. 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б Хімічні реакції
4 Іванько Я.Л. 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б Історія «Живи за правилами»
5 Станко Н.І. 9-А, 9-Б Моя майбутня професія «Правила вибору»
6 Кукуріка Л.А. 9-А, 9-Б «Світ хімії і ми»
7 Бовсуноаська Г.І. 9-А Російська мова
Факультативи
1 Ніколаєва Л.Д. 5-А, 5-Б Математичний калейдоскоп
2 Терещенко О.М. 6 Математичний калейдоскоп
3 Кукуріка Л.А. 10, 11 Розв’язування задач з хімії
4 Терещенко О.М. 10 Математика
5 Медведчук О.Ю. 10 Інформатика

Для розвитку творчих здібностей учнів було проведено ряд заходів:

- «Олімпійський тиждень».

- «День українського козацтва», присвяченого Дню захисника Вітчизни.

- Предметні тижні – образотворчого мистецтва «Всьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток» (1– 8 класи).

- Тиждень патріотичного виховання «Всі ми діти України.»

- Українська мова та література «День української писемності» (5 – 11 класи).

- Українська мова та література «Шевченківські дні» (1 – 11 класи).

- Англійська мова 1 – 4 класи, 5 – 11 класи «We like English».

Участь у навчальних конкурсах:

Тема роботи Прізвище та ім’я учнів, клас Керівник, посада
1 Прислів’я вивчай – антоніми шукай. 2-В клас Цісельська Т.В. вчитель початкових класів
2 Звичаї та традиції українського народу «Різдвяний вертеп» 8 –Б клас Буцій О.Я. – вчитель географії

У школі створено товариство «Пошук», де кожна дитина може реалізувати свої творчі здібності у відділеннях МАН:

- Відділення мовознавства – Вознюк Н.В., Опар’єнко Н.В.

- Відділення мистецтвознавства - Козачок М.Л. – Бєлкіна М. – 7-А клас «Петриківський розпис на Київщині».

- Відділення історії – Іванько Я.Л. – Бардаш І. – 10 клас «Історична реконструкція образу вояка УПА».

- Відділення фізики та астрономії – Ніколаєва Л.Д. – Нідзельська С. 8-Б клас.

- Відділення хімії та біології, екології – Кукуріка Л.А., Костюк С.В. – Терещенко Ю. – 9-А клас.

- Відділення математики – Терещенко О.М. – Красьоха О., Куркодим І. – 7- А клас.

- Відділення комп’ютерних наук – Штомпіль О.В. – Савенко Д.

- гурткова робота за напрямками: - гурток патріотичного виховання « Патріотика»; - гурток краєзнавчого напрямку «Знай наших»; - гурток «Інформ»; гурток «Веселка»; гурток «Лідер»; гурток «Кераміка»; хореографічний ансамбль «Любисток»; віамодельний гурток;

- ансамбль спортивного та бального танцю «Парадайз»;

- вокально – естрадна студія «Барви», секція «Футбол»; секція «Фрі-файт»; секція «Реґбі».

Разом з практичним психологом школи розроблено та впроваджено методику діагностики обдарованості з метою виявлення природних нахилів в різних сферах практичної діяльності: методика Равена «Школа прогресивних матриць», «Шкільна мотивація в адаптації Н.Лусканової», виявлення та оцінка комунікативних та організаторських схильностей (КОС – 1), тест інтелекту Р. Кеттела, тест вивчення рівня активності учнів» за Б. Пашнєв. Забезпечено постійний патронат психологічної служби над обдарованими дітьми.

Учні разом зі своїми керівниками працюють в МАН:

Назва навчальних конкурсів Результативність участі учнів
Взяли участь у ІІ етапі предметних олімпіад – 15 учнів Федорченко Вікторія - 7-А клас, (образотворче мистецтво) - 2 місце, Терещенко Ю. - 9-А клас, – 3 місце – хімія, Нідзельська Софія - 8-Б клас, (фізика ) - 4 місце, Терещенко Юлія - 9-А клас, (фізика) - 4 місце, Бардаш Іван - 10 клас (географія) - 4 місце.
Інтелектуальна олімпіада – 2 учні Терещенко Юлія, Сотнічук Тетяна – 9-А клас (учасники)
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник - 2017» - 63 учні Диплом ІІ ступеня регіонального рівня - Іванько Орест -5-А клас Диплом І ступеня Регіонального рівня – Кисель Марина, Кучер Софія - 5-А клас, Радука Маргарита, Гречинська Діана, Цимбалюк Карина, Буцій Олена - 5-Б клас, Платонова Олена, Куркодим Іван, Іщук Ілля, Кукуріка Яна - 7-А клас, Павленко Ольга, Ковальчук Ольга, Фурман Діана, Піка Артем - 7-Бклас.
Районний етап конкурсу знавців української мови імені П.Яцика - учнів – 7 учнів Цимбалюк Ольга – ІІ м. Учасники:
  • Тарасенко Катерина (3-Аклас)
  • Каленіченко Вікторія (4-Бклас)
  • Григор’єв Богдан (4-Б клас)
  • Слободянюк Алла (6 клас)
  • Манукян Сабріна (8-Б клас)
  • Слєпченко Марія (9-Б клас)
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка – 5 учнів Учасники:
  • Слободянюк Алла (6 клас)
  • Красьоха Ольга (7-А клас)
  • Нідзельська Софія (8-Б клас)
  • Терещенко Юлія (9-А клас)
  • Цимбалюк Ольга (5-Б клас)
Предметні олімпіади «Олімпус – 2016» - 26 учнів. Диплом лауреата - Гречанова Аліна - 4-Б клас
Всеукраїнський конкурсз англійської мови «Гринвіч» - учнів 59 учнів «Золотий сертифікат» - Томассе Леонард -2-Б клас, Гальчук Дмитро -2-А клас, Гальчук Ярослав – 8-Бклас. «Срібний сертифікат» - Юзепольська Поліна, Калашніков Денис - 2-Б клас, Савун Владислав -2-А клас, Каленіченко Вікторія, Кучеренко Анастасія -4-А клас, «Бронзовий сертифікат» - Перцов Даніїл -3-А клас, Учасники: 50 учнів.
Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня»- 9 учнів Добрий результат: 4 учні Красьоха Ольга, Бєлкіна Марія, Куркодим Іван -7-А клас, Зозуля Лариса -7-Б клас Учасники: 5 учнів.
Конкурс «Кенгуру» - 77 учнів Добрий результат: 8 учнів Цимбалюк Максим -4-Б клас, Іванько Орест, Ніколаєв В’ячеслав, Шанковський Антоон -5-А клас, Красьоха Ольга, Бєлкіна Марія -7-А клас, Сотнічук Тетяна -9-А клас Учасники: 69 учнів.
Міжнародному проекті «Міксіке в Україні» (освітнє онлайн середовище) – 100 учнів Найбільша кількість балів: Бойко Андрій -5-А клас; Жуковський Євгеній -5-Б клас; Агеєва Каріна -8-А клас; Гальчук Я., Нідзельська Софія -8-Б клас; Коваленко Максим, Терещенко Юлія -9-А клас; Слєпченко Марія 9-Б клас; Жураківський Валентин -1’1 клас.
«Година КОДУ» 100 учнів 5 – 11 Всі учасники.
Інтерактивний конкурс Вчи.ком.юа з математики для початкової школи з усного рахунку - 26 учнів. Тарганчук Оксана -1-Бклас.
Районна Спартакіада школярів
Зональні змагання з шахів І місце Дьохтяренко Катерина -10 клас, Єгоров Нікіта, Назаров Микита -11 клас,
Зональні змагання з тенісу 4 місце Дьохтяренко Катерина, Грінь Віталій -10 клас, Єгоров Нікіта -11 клас.
Зональні змагання з легкої атлетики 4 місце Березнюк К. -8-А клас (стрибок у довжину – 3 місце), Мудрак Олександр -8-Б клас ( метанння м’яча на дальність – 3 місце).
Зональні змагання з баскетболу 4 місце Неклюдов Євгеній, Штомпіль Даніїл, Савченко Віталій, Яковчук Дмитро -9-А клас. Лихошва Вячеслав -9-Б клас. Тимчук Даніїл -7-Б клас, Грінь Віталій, Рябенко Роман, Корнейчук Назар -10 клас. Єгоров Нікіта, Сліпчук Богдан -11 клас.
Зональні змагання з футболу 4 місце Бойко Андрій, Потята Микола -5-А клас, Кучеріна Роман, Зенькін Єгор -5-Б клас, Григоренко Назар -6 клас, Березнюк Костянтин -8-А, Гальчук Ярослав, Мудрак Олександр, Хамайко Володимир -8-Б клас.
Районний відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» - 13 учнів Учасники:
  • Лой Анастасія - 6 клас,
  • Красьоха Ольга - 7-А клас
  • Куриленко Олександра - 8-А клас,
  • Терещенко Юлія, Сотнічук Тетяна, Комаровська Вікторія,Науменко Іванна,
Отрощенко Катерина, Штомпіль Данило (9-А клас)
  • Гавриков Олексій - 7-Б клас,
  • Буцій Богдан - 9-Б клас,
  • Мудрак Олександр, Шпортько Олександра - 8-Б клас.
Назва дитячих конкурсів Результативність участі учнів
Всеукарїнська природоохоронна акція «Птах року» - 35 учнів Дипломи відділу освіти: Пижов Д., Борсук А., Сімороз В., Неклюдов Є., терещенко Ю., Дьохтяренко К., Рибачок М., Лісова О., Євтюшин А., Лісова Н.
Районний конкурс «Лідер року» - 1 Красьоха О – ІІ м.
Всеукраїнський конкурс юних фотоматорів «Моя Україно!» - 8 0
Фотоконкурс «Неосяжна моя Україна» - 23 Тарасенко К., Топоровська В. – ІІІ м.
Конкурс дитячих робіт «Космічна фантазія» - 15 учнів Федорченко В., - І м. Сімороз В - грамота
Всеукарїнська виставка конкурс «Нововрічна композиція» - 12 учнів Цимбал А, Євтюшин А., Гальчук Я. – І м. Борсук А., Крамар Ю., - ІІ м. Рибачок М., Скульська А. – ІІІ м.
Виставка конкурс дитячих малюнків «Право очима дітей» - 28 Лісова О. – ІІІ м.
Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» - 4 0
Чарівна палітра - 2 Сімороз В. – ІІ м., Федорченко В. – ІІІ м.
Український сувенір – 6 учнів 0
Галерея кімнатних рослин – 20 учнів 0
Районний конкурс « Суспільно значущий проект учнівського самоврядування» - 1 Красьоха О. – найкращий проект
Виставка – конкурс писанок «Великоднє диво» - 22 учнів Савун В. – І м.; Цимбал А., Гавриков О. – ІІ Новік К. , Люта Д. – ІІІ м.
Всього учнів, які взяли участь у районних дитячих конкурсах: 181 Призерів: 29 І м. – 4; ІІ м. – 5; ІІІ м. - 20

Щоб переглянути наказ повністю, завантажте його з вкладень внизу сторінки

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.