Дмитрівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Києво – Святошинської районної державної адміністрації

Київської області

НАКАЗ

30 травня 2018 року № 97

Про переведення учнів 1- 8-х, 10 класів

до наступного класу

Відповідно до ст.53 Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07. 2015 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, рішення педагогічної ради від 25 травня 2018 року протокол № 06

НАКАЗУЮ:

1. Перевести учнів 1 – 8, 10 класів до наступних класів:

1 - А

1 Веца Михайла Володимировича
2 Гаєвського Владислава Олександровича
3 Гнатюка Микиту Олександровича
4 Гончаренка Євгена Володимировича
5 Гресь Євангеліну Сергіївну
6 Дресвянкіна Станіслава Максимовича
7 Кирилюк Аріну Юріївну
8 Ковальчука Тимофія Олександровича
9 Корнєва Рената Олеговича
10 Костомаху Владислава Володимировича
11 Кузко Валерію Сергіївну
12 Кузьменка Станіслава Дмитровича
13 Лісовця Данила Сергійовича
14 Маслова Дмитрія Сергійовича
15 Махненко Анастасію Юріївну
16 Мельниченко Анну В’ячеславівну
17 Науменка Костянтина Артемовича
18 Павленко Надію Ігорівну
19 Поліщука Іллю Юрійовича
20 Ступака Кирила Дмитровича
21 Шатайла Дениса Володимировича
22 Шатайло Катерину Олександрівну
23 Лещук Єлизавету Олегівну
24 Павлюка Максима Ігоровича

1 – Б клас

1 Гречинського Артьома Богдановича
2 Дмитренка Матвія Андрійовича
3 Докучаєву Анну Вячеславівну
4 Зубарєва Артема Сергійовича
5 Калашнікову Ксенію Дмитрівну
6 Киричок Марію Павлівну
7 Ковальчука Данила Андрійовича
8 Ковальчука Дмитра Володимировича
9 Комаровського Дмитрія Костянтиновича
10 Кравчук Маргариту Олександрівну
11 Кривенка Олександра Григоровича
12 Кривоя Матвія Сергійовича
13 Натальченко Поліну Володимирівну
14 Опанасенко Олксандру Миколаївну
15 Палатного Владислава Євгеновича
16 Радченко Анастасію Павлівну
17 Радченко Софію Олегівну
18 Романюка Володимира Андрійовича
19 Сандула Дениса Олександровича
20 Сідакову Крістіну Віталіївну
21 Танасієнка Арсенія Михайловича
22 Тарасенко Ангеліну Андріївну
23 Тараченкову Злату Денисівну
24 Терещенко Марію Сергіївну
25 Третяк Софію Олександрівну
26 Шатило Вікторію Романівну
27 Юсько Дарію Богданівну

2 – А

1 Белкіну Дар’ю Олексіївну
2 Гезенко Дарью Антонівну
3 Голдованського Григорія Ігоровича
4 Голика Михайла Юрійовича
5 Горобея Кіріла Сергійовича
6 Діордіцу Софію Віталіївну
7 Єфіменка Дмитра Віталійовича
8 Іщенка Ігоря Володимировича
9 Корнейчук Еріку Валеріївну
10 Кравченко Ельвіру Валентинівну
11 Кузьменко Злату Олександрівну
12 Курганську Агату Артемівну
13 Литвинову Софію Олексіївну
14 Нестеренко Анну Юріівну
15 Павлусенко Вікторію Володимирівну
16 Пронько Аліну Вячеславівну
17 Сандула Єгора Олександровича
18 Савченка Богдана Володимировича
19 Солодкого Артура Олександровича
20 Тищенка Захара Олеговича
21 Трофимовича Дмитра Олександровича
22 Хижняка Єгора Олександровича

2-Б

1 Бойка Олександра Олександровича
2 Веремієнко Валерію Олександрівну
3 Гриценко Олександру Сергіївну
4 Давиденка Богдана Романовича
5 Капустіна Дмитра Анатолійовича
6 Каращука Дениса Андрійовича
7 Коваленка Владислава Олександровича
8 Колісник Вероніку Віталївну
9 Лебеденко Вероніку Олександрівну
10 Лепську Валерію Олександрівну
11 Мироненко Марію Миколаївну
12 Рудницького Дениса Руслановича
13 Серьогіна Дмитра Юрійовича
14 Станка Богдана Петровича
15 Сторожеву Вероніку Єгорівну
16 Тарганчук Оксану Сергіївну
17 Тимчука Дмитрія Миколайовича
18 Тороп Марію Миколаївну
19 Хамайка Ярослава Миколайовича
20 Шанковську Юлію Олегівну
21 Шевчук Лідію Олегівну
22 Шевчука Давида Олеговича
23 Шостака Єгора Олександровича
24 Яцик Софію Іванівну

2-В:

1 Галькевич Олександру Іванівну
2 Горобця Івана Сергійовича
3 Каращук Яну Олександрівну
4 Ковальчука Олексія Олександровича
5 Костюка Назарія Володимировича
6 Кошкіна Кірілла Денисовича
7 Крамара Владислава Михайловича
8 Красюк Аліну Олегівну
9 Кубенка Дениса Олександровича
10 Мінка Владислава Віталійовича
11 Мошкова Арсенія Володимировича
12 Нецору Всеволода Юрійовича
13 Новиченко Дарію Миколаївну
14 Оніховського Олександра Сергійовича
15 Перевертун Анну Олексіївну
16 Петренка Ярослава Дмитровича
17 Собко Софію Сергіївну
18 Трухачову Вероніку Данилівну
19 Шпадківську Вікторію Євгенівну
20 Юрічева Олексія Віталійовича

3-А

1. Бойко Валерію Ігорівну
2. Винерського Миколу Олеговича
3. Гальчука Дмитра Олександровича
4. Грицевич Яну Валентинівну
5. Думенко Анастасію Олексіївну
6. Жураківську Вікторію Олегівну
7. Зимогляда Олександра Юрійовича
8. Кантеміра Дениса Євгеновича
9. Кобу Андрія Романовича
10. Лісовиченка Тараса Олександровича
11. Малкієля Марка Артуровича
12. Мусульманкулову Аліну Іскандарівну
13. Новіка Кіріла Ігоровича
14. Петренка Івана Володимировича
15. Пижова Дмитра Сергійовича
16. Піку Руслану Русланівну
17. Савуна Владислава Володимировича
18. Скибу Анастасію Віталіївну
19. Сурженко Поліну Русланівну
20. Шатило Валерію Романівну
21. Шевчука Владислава Сергійовича
22. Щербатюк Вікторію Русланівну
23. Юсько Анну Богданівну

3-Б:

Амерову Софію Владиславівну
Біломар Маргаріту Андріївну
Білоусову Діану Вікторівну
Григор’єва Владислава Руслановича
Дехтяра Артемія Дмитровича
Калашнікова Дениса Дмитровича
Коваленко Юлію Юріївну
Кротову Карину Олександрівну
Лічковаху Анастасію Олександрівну
Михайловську Ангеліну Геннадіївну
Педченка Дениса Івановича
Пономара Ярослава Олексійовича
Пушкарьову Мілєну Олегівну
Руденка Богдана Володимировича
Серьогіна Назара Олесандровича
Сімйонову Анастасію Русланівну
Тараченкову Діану Денисівну
Томассе Леонарда Адріана
Усенка Миколу Олексійовича
Усенко Марію Олексіївну
Черняк Анастасію Юріївну
Юзепольську Поліну Євгенівну

3-В:

Андріуку Рената Романовича
Андрущенко Мілану Євгенівну
Бабака Назара Степановича
Бекназарова Марата Рустамовича
Веременко Віталіну Віталіївну
Вишневського Владислава Ігоровича
Влада Григорія Ігоровича
Гончаренка Олександра Володимировича
Євтюшина Артема Ігоровича
Зінченка Артема Віталійовича
Кривоя Володимира Сергійовича
Люту Діану Андріївну
Мусієнко Євгенію Степанівну
Натальченко Терезу Володимирівну
Науменко Марію Артемівну
Поліщука Кирила Юрійовича
Проскурову Софію Сергіївну
Рибачок Маргаріту Андріївну
Семенця Максима Ігоровича
Скульську Алісу Ігорівну
Сороку Софію Костянтинівну
Тригубенко Дар’ю Сергіївну
23. Туровець Олександру Миколаївну
24. Цимбала Артема Юрійовича

5-А:

1. Атрощенка Олександра Володимировича
2. Воронцова Віталія Руслановича
3. Гребеника Богдана Юрійовича
4. Гребеника Олександра Юрійовича
5. Каленіченко Вікторію Олександрівну
6. Кобчика Дениса Олександровича
7. Кучер Марину В’ячеславівну
8. Кучеренко Анастасію Романівну
9. Майбородюка Владислава Павловича
10. Миколаєвського Станіслава Андрійовича
11. Назаренка Віталія Олександровича
12. Поліщук Христину Юріївну
13. Попика Богдана Леонідовича
14. Тютюнника Михайла Вікторовича
15. Федорченка Богдана Сергійовича
16. Хоцінську Єву Олександрівну
17. Чорновол Віолетту Сергіївну
18. Чуба Руслана Олександровича
19. Шпичка Богдана Олександровича
20. Ягольніцького Максима Олександровича

5-Б:

1 Безсмертного Максима Миколайовича
2 Безсмертного Михайла Миколайовича
3 Веремієнко Анастасію Юріївну
4 Вєрушкіна Андрія Олександровича
5 Гречанову Аліну Дмитрівну
6 Григор’єва Богдана Руслановича
7 Громенко Крістіну Володимирівну
8 Домашевського Єгора Олександровича
9 Домнік Вероніку Андріївну
10 Іванчука Данила Олександровича
11 Каращук Аліну Олександрівну
12 Кононець Ольгу Сергіївну
13 Ляшенка Даніїла Павловича
14 Мунтяну Давіда Вікторовича
15 Осіпову Марію Владиславівну
16 Остапенка Олександра Сергійовича
17 Остапчук Руслану Володимирівну
18 Слободняк Анастасію Сергіївну
19 Сохана Валентина Валерійовича
20 Цимбалюка Андрія Миколайовича
21 Цимбалюка Максима Сергійовича
22 Шипуліну Єву Романівну

6-А :

1. Алєксєєва Олександра Олександровича
2. Бойка Андрія Станіславовича
3. Бойка Артема Олександровича
4. Бойко Руслану Юріївну
5. Бондаренко Анастасію Олександрівну
6. Борсука Антона Валерійовича
7. Буряковського Артема Віталійовича
8. Видрича Олега Степановича
9. Водько Маргариту Сергіївну
10. Данченка Романа Сергійовича
11. Звонка Максима Віталійовича
12. Іванька Ореста Богдановича
13. Ільченко Таїсію Віталіївну
14. Кисель Марину Володимирівну
15. Кавунця Владислава Андрійовича
16. Кашинцеву Софію Тарасівну
17. Ковтуна Захара Володимировича
18. Крамар Юлію Михайлівну
19. Кучер Софію В’ячеславівну
20. Марчук Олександру Віталіївну
21. Нікітченко Софію Володимирівну
22. Ніколаєва В’ячеслава Сергійовича
23. Потяту Миколу Юрійовича
24. Савченка Матвія Ігоровича
25. Станка Артема Петровича
26. Сухенко Софію Сергіївну
27. Шанковського Антона Олеговича
28. Шатайло Євгенію Володимирівну

6-Б:

1. Алдошину Дарину Мирославівну
2. Буцій Олену Романівну
3. Галагуза Артема Вячеславовича
4. Гречинську Діану Іванівну
5. Губарь Олександру Миколаївну
6. Жуковського Євгенія Олександровича
7. Зенькина Єгора Вадимовича
8. Клименка Максима Олександровича
9. Комаровського Владислава Сергійовича
10. Кучеріна Романа Олександровича
11. Лепську Вікторію Олександрівну
12. Липку Владислава Валерійовича
13. Лісову Ніну Володимирівну
14. Мельниченка Андрія Олександровича
15. Метельську Маргаріту Сергіївну
16. Мінькова Владислава Андрійовича
17. Московець Ольгу Віталіївну
18. Нежур Ольгу Олександрівну
19. Нетребу Артема Олеговича
20. Овсяннікова Даміра Олександровича
21. Приходька Євгенія Євгенійовича
22. Радуку Маргариту Володимирівну
23. Цимбалюк Карину Вадимівну
24. Цимбалюк Ольгу Миколаївну
25. Чорновола Андрія Сергійовича
26. Шевченка Данила Сергійовича
27. Шевчук Вікторію Олегівну
28. Ющенка Андрія Анатолійовича

7 :

1 Андріуку Ауріку Романівну
2 Боденка Миколу Васильовича
3 Веремієнка Владислава Андрійовича
4 Винерського Костянтина Олеговича
5 Григоренка Назара Миколайовича
6 Гриня Івана Олександровича
7 Жукова Богдана Сергійовича
8 Задровець Дарину Сергіївну
9 Зубарєва Дмитра Сергійовича
10 Корнейчука Єгора Валерійовича
11 Косенко Марину Сергіївну
12 Краєвську Анну Олександрівну
13 Кривоноса Андрія Анатолійовича
14 Куклу Людмилу Анатоліївну
15 Кухарчук Вікторію Петрівну
16 Лобаса Владислава Олександровича
17 Лой Анастасію Віталіївну
18 Оверчука Євгенія Віталійовича
19 Ростоптану Ілону Максимівну
20 Рисінського Андрія Вадимовича
21 Рисінського Артема Валерійовича
22 Салка Кирила Олександровича
23 Слободянюк Аллу Олегівну
24 Стрельцова Кирила Романовича
25 Тимошенко Ангеліну Субалітаранівну
26 Хоменка Олександра Павловича
27 Шевченко Анастасію Сергіївну
28 Чайковську Аліну В’ячеславівну

8 - А

1. Бєлкіну Марію Олексіївну
2. Васьковську Крістіну Ігорівну
3. Губича Олександра Романовича
4. Гуліча Дениса Вікторовича
5. Іщука Іллю Ярославовича
6. Коваля Дениса Віталійовича
7. Красьоху Ольгу Василівну
8. Крепкого Артура Сергійовича
9. Кукуріку Яну Іванівну
10. Куркодима Івана Вікторовича
11. Лясковську Анастасію Сергіївну
12. Марченко Марину Олександрівну
13. Мороз Евеліну – Валерію Олександрівну
14. Миронюк Анастасію Сергіївну
15. Миронюк Олександру Сергіївну
16. Отрошенка Сергія Петровича
17. Павленка Дениса Васильовича
18. Платонову Олену Олексіївну
19. Сімороз Вікторію Іванівну
21. Страпа Романа Васильовича
20. Федорченка Сергія Сергійовича
22. Федорченко Вікторію Сергіївну
23. Шаматовську Юлію Олегівну

8 – Б:

1. Гаврикова Олексія Олександровича
2. Гаращука Артема Сергійовича
3. Гоменюк Марію Олександрівну
4. Грибельну Марину Сергіївну
5. Депутата Владислава Васильовича
6. Зозулю Ларису Володимирівну
7. Іщенка Євгенія В’ячеславовича
8. Ковальчук Ольгу Сергіївну
9. Копил Валерію Василівну
11. Літвінчука Владислава Юрійовича
10. Луцика Івана Євгеновича
12. Михайленка Михайла Вікторовича
13. Мірошнікову Валерію Ігорівну
14. Мороза Володимира Володимировича
15. Нестеренко Олександру Юріївну
16. Павленко Ольгу Сергіївну
17. Піку Артема Руслановича
18. Плаксійчук Вікторію Володимирівну
19. Попика Віталія Олександровича
20. Сапанчук Дарину Сергіївну
21. Сліпчук Аріану Віталіївну
22. Степаненка Іллю Валентиновича
23. Тимчука Даніїла Васильовича
24. Фурман Діану Вадимівну

10

1. Буція Богдана Романовича
2. Довгу Каріну Миколаївну
3. Іванову Вікторію Олександрівну
4. Кирилюка Ярослава Юрійовича
5. Комаровську Вікторію Костянтинівну
6. Лихошву Владислава Володимировича
7. Неклюдова Євгена Юрійовича
8. Орлова Олександра Олександровича
9. Отрошенко Катерину Олексіївну
10. Паламарчук Дар’ю Олександрівну
11. Приліпка Юрія Олександровича
12. Резніченка Данила Дмитровича
13. Савченка Віталія Сергійовича
14. Слєпченко Марію Олександрівну
15. Терещенко Юлію Сергіївну
16. Тищенка Максима Олеговича
17. Шевченко Христину Сергіївну
18. Юзифовича Платона Ігоровича

2. Перевести учнів 4-х класів до основної школи:

4-А:

1. Авксентієву Дарину Ігорівну
2. Адаменка Єгора Дмитровича
3. Алдошину Наталію Сергіївну
4. Антушева Андрія Ярославовича
5. Веремієнко Софію Олександрівну
6. Григоренка Остапа Миколайовича
7. Гупаленка Олексія Андрійовича
8. Іщенко Інессу Вячеславівну
9. Куркодима Олександра Вікторовича
10. Лісову Оксану Володимирівну
11. Лобаса Дмитра Олександровича
12. Оладько Єлизавету Олегівну
13. Опар’єнко Вероніку Андріївну
14. Пархоменка Максима Михайловича
15. Пархоменка Олега Володимировича
16. Перцова Данііла Віталійовича
17. Петренка Івана Олеговича
18. Семеренко Марію Романівну
19. Сергієнко Валерію Іванівну
20. Солодкого Марка Олександровича
21. Стаднюка Матвія Сергійовича
22. Тарасенко Катерину Дмитрівну
23. Хоменчук Анастасію Вікторівну
24. Хоменчук Юліану Олександрівну
25. Чернушича Артема Сергійовича
Ямкового Максима Романовича

4-Б :

1 Бирюка Нікіту Євгенійовича
2 Бойко Олександру Олегівну
3 Горбаня Іллю Владиславовича
4 Греся Станіслава Сергійовича
5 Григель Діану Романівну
6 Дехтяра Яромира Дмитровича
7 Дишкант Дарину Сергіївну
8 Зелену Анастасію Андріївну
9 Зіненка Юлія Ігоровича
10 Каленіченко Анастасію Сергіївну
11 Кухельного Михайла Олеговича
12 Лабай Катерину Сергіївну
13 Лєбєдь Ольгу Олексіївну
14 Манойло Ангеліну Володимирівну
15 Назарову Дарину Ігорівну
16 Нежура Андрія Олександровича
17 Паламарчука Олександра Олександровича
18 Погорілого Івана Олександровича
19 Пушкарьова Давіда Олеговича
20 Савченка Назарія Юрійовича
21 Саркісьянца Ярослава Артуровича
22 Уманську Софію Костянтинівну
23 Чалову Софію Леонідівну
24 Шаяганфар Аріяну Алірезівну
25 Штомпіля Олександра Ростиславовича

3. Класним керівникам 1-8-х, 10 класів зробити відповідні записи на сторінках класних журналів в розділі "Зведений облік навчальних досягнень учнів" у графі "Рішення педагогічної ради" та в особових справах учнів.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників директора з навчально – виховної роботи Гальчук О.М., Цісельську Т.В.

Директор школи Х.Д. Сідакова

З наказом ознайомлені:

Гальчук О.М.

Цісельська Т.В.

Дмитрівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Києво – Святошинської районної державної адміністрації

Київської області

НАКАЗ

26 травня 2017 року № 102

Про переведення до наступного

класу учнів 1-4-х, 5-8-х та 10 класів

Керуючись ст.53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07. 2015 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, на підставі результатів навчальної діяльності учнів, за рішенням педагогічної ради протокол від 24 травня № 04

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до наступних класів таких учнів

Переглянути оригінал наказу №102

Переглянути оригінал наказу №103


НАКАЗ

26 травня 2017 року № 103

Про нагородження учнів

2-4-х, 5-8-х та 10 класів

Похвальними листами

за високі досягнення в навчанні

На підставі результатів річного оцінювання учнів, рішення педагогічної ради від 24.05.2017 року протокол № 04

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити учнів Похвальними листами за високі досягнення в навчанні за 2016/2017 навчальний рік в кількості 45 осіб:

2. Нагородження здійснити на урочистій лінійці 26 травня 2017 року на святі Останнього дзвоника.

3. Класним керівникам зробити відповідний запис в класних журналах та особових справах вищезгаданих учнів.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи Х.Д. Сідакова

Прізвище, ім’я по батькові учнів Клас
1 Кантеміра Дениса Євгеновича 2 - А
2 Пижова Дмитра Сергійовича 2 - А
3 Савуна Владислава Володимировича 2 - А
4 Сурженко Поліну Русланівну 2 - А
5 Шатило Валерію Романівну 2 - А
6 Григор’єва Владислава Руслановича 2 - Б
7 Калашнікова Дениса Дмитровича 2 - Б
8 Тараченкову Діану Денисівну 2 - Б
9 Томассе Леонарда Андріана 2 - Б
10 Усенка Миколу Олексійовича 2 - Б
11 Юзепольську Поліну Євгенівну 2 - Б
12 Бабака Назара Степановича 2 - В
13 Мусієнко Євгенію Степанівну 2 - В
14 Скульську Алісу Ігорівну 2 - В
15 Авксентієву Дарину Ігорівну 3 - А
16 Куркодима Олександра Вікторовича 3 - А
17 Оладько Єлизавету Олегівну 3 - А
18 Петренка Івана Олеговича 3 - А
19 Стаднюка Матвія Сергійовича 3 - А
20 Тарасенко Катерину Дмитрівну 3 - А
21 Чернушича Артема Сергійовича 3 - А
22 Бойко Олександру Олегівну 3 - Б
23 Бірюка Нікіту Євгеновича 3 - Б
24 Дишкант Дарину Сергіївну 3 - Б
25 Каленіченко Анастасію Сергіївну 3 - Б
26 Лєбєдь Ольгу Олексіївну 3 - Б
27 Назарову Дарину Ігорівну 3 - Б
28 Аванесян Еліну Арсенівну 4 - А
29 Каленіченко Вікторію Олександрівну 4 - А
30 Кучеренко Анастасію Романівну 4 - А
31 Гречанову Аліну Дмитрівну 4 - Б
32 Григор’єва Богдана Руслановича 4 - Б
33 Костюка Ореста Васильовича 4 - Б
34 Осіпову Марію Владиславівну 4 - Б
35 Цимбалюка Максима Сергійовича 4 - Б
36 Крамар Юлію Михайлівну 5 - А
37 Кучер Софію В’ячеславівну 5 - А
38 Ніколаєва В’ячеслава Сергійовича 5 - А
39 Жуковського Євгенія Олександровича 5 - Б
40 Московець Ольгу Віталіївну 5 - Б
41 Цимбалюк Ольгу Миколаївну 5 - Б
42 Бєлкіну Марію Олександрівну 7 - А
43 Красьоху Ольгу Василівну 7 - А
44 Зозулю Ларису Володимирівну 7 - Б
45 Манукян Сабріну Месропівну 8 - А
Кiлькiсть переглядiв: 316

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.